مشاوره

مشاوره

مشاوره

مشاوره

مشاوره تحصیلی

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰باید چگونه در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟
لیست مدارس دبیرستان شاهد تهران؟
زمان ثبت نام مدارس دبیرستان شاهد؟
نحوه ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد؟
آیا ثبت نام فرزندان شهدای مدافع حرم می توانند در مدارس شاهد سهمیه ای داشته باشد؟
در این مقاله سعی بر آن است تا تعدادی از سوالات متقاضیان و داوطلبان ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفتند را شرح دهیم.

شرایط عمومی مدارس شاهد

1- سکونت در محدوده تعیین شده 2- رعایت و مقررات انضباطی و تربیتی آموزشی 3- دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتاری 4- رعایت احکام شرعی و پوشش مناسب شرایط ثبت نام علمی مدارس شاهد

شرایط علمی برای دانش آموزان پایه دهم:

باید دانش آموز متقاضی ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم در خرداد سال تحصیلی قبلی در دروس اختصاصی حداقل نمره سالانه 16 را کسب کرده و اگر قصد ادامه تحصیل در مدرسه شاهد را داشته باشد، باید در سال قبل حداقل نمره پایانی 14 و نمره سالانه 13 را در دروس اختصاصی کسب کرده باشد.

اعلام نتایج پایه های مختلف مدارس شاهد 97-98

برای مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد پایه دهم به آدرس های نتایج مدارس شاهد درخت دانش student.sanjesh.medu.ir و یا ادرس سازمان سنجش مراجعه نمایید. و در فرمی که در اختیار شما قرار می گیرد، کد ملی دانش آموز و همچنین سریال شناسنامه خود را وارد نمایید. اگر کد ملی و سریال شناسنامه خود را به درستی وارد کرده باشید در این مرحله مشخصات دانش آموز و نتیجه پذیرش یا رد دانش آموزو یا این که در لیست ذخیره ها قرار گرفته باشد، برای مدارس شاهد مشاهده می شود.
. زمان ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد پایه دهم
از تاریخ 7/4/97 تا تاریخ 20/4/97 ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد شروع می شود. در تاریخ 21/4/97 نتایج اولیه ثبت نام اعلام می شود و تا تاریخ 29/4 مهلت دارید که مدارک ایثارگری و ... خود را جمع آوری کرده و در تاریخ29 /4/97 تا تاریخ 5/5/97 زمانی است برای تأیید مدارک شما و در نهایت در تاریخ 7/5/97 نتایج نهایی قطعی خواهد شد. لازم به ذکر است که برای دانش آموزان میان پایه که تصمیم به ادامه تحصیل در مدرسه شاهد دارند، از یکم تا دهم مرداد ماه باید به صورت حضوری ثبت نام کنند.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش جهت پاسخگویی و رفع ابهاامات و سوالات دانش آموزان و والدین گرامی آنها به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی و انجام ثبت نام در پایه های مختلف مدارس شاهد و شرایط ثبت نام مدارس شاهد می باشد.  جهت ارتباط با مشاوران درخت دانش بدون کدگیری از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 تماس بگیرید مشاوران درخت دانش با اطلاع کامل از ضوابط ثبت نام مدارس شاهد شما را راهنمایی و ثبت نام خواهند نمود.
برای مطالعه پربازدیدترین مقالات درخت دانش مطالب زیر را سرچ کنید.
ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم
انتخاب رشته کنکور سراسری
پزشکی بدون کنکور
حسابداری بدون کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام بدون کنکور 97
نحوه انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97
رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اولراههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوره مدارس شاهد درخت دانش شماره تماس:9099072943 کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

  • nastaran hosaini
  • ۰
  • ۰ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم

چگونه در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟
لیست مدارس راهنمایی شاهد تهران؟
نحوه ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد؟
سهمیه فرزندان شهدای مدافع حرم در مدارس شاهد؟
در این مقاله سعی بر آن است تا تعدادی از سوالات متقاضیان و داوطلبان ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفتند را شرح دهیم.

شرایط عمومی مدارس شاهد

1- سکونت در محدوده تعیین شده 2- رعایت و مقررات انضباطی و تربیتی آموزشی 3- دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتاری 4- رعایت احکام شرعی و پوشش مناسب

شرایط علمی برای دانش آموزان پایه هفتم مدارس شاهد:

باید داوطلب در امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی گذشته در تمامی دروس خیلی خوب یا حداکثر در یک درس خوب در بقیه خیلی خوب کسب نموده باشد.
البته فرزندان جانبازان 25 الی 49 درصد حداکثر دو مورد درسی خوب و بقیه خیلی خوب مورد پذیرش قرار می گیرند.

اعلام نتایج پایه های مختلف مدارس شاهد 97-98

برای مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم به آدرس های نتایج مدارس شاهد درخت دانش student.sanjesh.medu.ir و یا ادرس سازمان سنجش مراجعه نمایید. و در فرمی که در اختیار شما قرار می گیرد، کد ملی دانش آموز و همچنین سریال شناسنامه خود را وارد نمایید. اگر کد ملی و سریال شناسنامه خود را به درستی وارد کرده باشید در این مرحله مشخصات دانش آموز و نتیجه پذیرش یا رد دانش آموزو یا این که در لیست ذخیره ها قرار گرفته باشد، برای مدارس شاهد مشاهده می شود.

زمان ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم

ثبت نام در مقطع متوسطه اول یعنی پایه هفتم از تاریخ 1/4/97 شروع و تا 14/4/97 ادامه خواهد داشت. در تاریخ 15/4/97 نتایج اولیه اعلام خواهد شد و تاریخ 28/4/97 تا 3/5/97 زمان لازم برای تأیید مدارک ثبت نامی خواهد بود. بعد از تأیید مدارک در تاریخ 4/5/97 نتایج قطعی پذیرفته شدگان ورود به پایه هفتم مدارس شاهد اعلام خواهد شد.
آیا فرزندان شهدای مدافع حرم می توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند؟
سرپرست امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش فرزندان شهدای مدافع حرم در مدارس شاهد عنوان کرد:ثبتنام فرزندان شهدای گرانقدر مدافع حرم در مدارس شاهد قطعی است.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش جهت پاسخگویی و رفع ابهاامات و سوالات دانش آموزان و والدین گرامی آنها به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی و انجام ثبت نام در پایه های مختلف مدارس شاهد می باشد جهت ارتباط با مشاوران درخت دانش بدون کدگیری از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 تماس بگیریدمشاوران درخت دانش با اطلاع کامل از ضوابط ثبت نام مدارس شاهد شما را راهنمایی و ثبت نام خواهند نمود.

برای مطالعه پربازدیدترین مقالات درخت دانش مطالب زیر را جستجو نمایید:
ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم
انتخاب رشته کنکور سراسری
پزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد
مدیریت بازرگانی بدون کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام بدون کنکور 97
نحوه انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97
رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اولراههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوره مدارس شاهد درخت دانش
شماره تماس:9099072943
کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش
  • nastaran hosaini
  • ۰
  • ۰پیش ثبت نام مدارس شاهد مدارسی ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر با شرایطی خاص و ویژه با بالاترین کادر علمی و آموزشی و دبیرانی با سطح بالای علمی می باشد که تحصیل در این مدارس آرزوی بسیاری از دانش آموزان و خواسته خانواده های آنهاست.
در مدارس شاهد(سجا) فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان پنجاه درصد و بالاترو همچنین دانش آموزانی که حافظ قرآن کریم و دارای رتبه های اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ، مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه، استان و کشور، فرزند کارمند رسمی بنیاد شهید یا آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته در طرح شاهد و ایثارگر می توانند در این مدارس ثبت نام کنند. این مدارس اکثرا هوشمند هستند.

برای ورود به سامانه ثبت نام مدارس شاهد 97 می توانید یا با گرفتن شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت به مشاوران مجرب درخت دانش وصل شید. و ثبت نام خود را در مدارس شاهد با خیالی آسوده به مشاوران درخت دانش بسپارید.

اولویت پذیرش در مدارس شاهد (سایت سجا شاهد) 1

- فرزند جانباز 25 تا 49 درصد و دانش آموز جانباز با امتیاز 3000 امتیاز
2- فرزند جانباز تا 25 درصد 2000 امتیاز
3- خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد به بالا با امتیاز 500 امتیاز 4
- نوه شهید و نوه جانباز 70 درصد به بالا ا امتیاز 500 امتیاز 5
- فرزند جهادگر رزمنده بسیجی هر ماه 30 امتیاز
6- فرزند رزمنده جبهه مقاومت هر ماه 30 امتیاز 7
- فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه الف: حضور در جبهه از تاریخ 6/1359 تا 6/1367 هر ماه 15 امتیاز، ب: حضور در مناطق امنیتی از 1/7/67 به بعد نهایتا تا 90 ماه هر ماه 2 امتیاز، ج: حضور در مناطق عملیاتی از 1/7/67 به بعد حداکثر 60 ماه هر ماه 1/5 امتیاز، د: حضور در مناطق امنیتی شمال غرب ایران از 1/1/58 تا 31/6/59 هر ماه 15 امتیاز تا سقف 18 ماه
8- نوه آزاده نهایتا تا دو مورد هر کدام 100 امتیاز، نوه جانباز 50 تا 69 نهایتا تا دو مورد هر کدام 100 امتیاز، نوه آزاده با جانبازی تا 69 درصد 150 امتیاز
9- نوه جانباز تا 49 درصد نهایتا تا و مورد هر مورد 50 امتیاز، سلاله (نتیجه) شهید نهایتا تا دو مورد هر مورد 50 امتیاز، خواهرزاده یا برادرزاده شهید و جانباز 70 درصد به بالا حداکثر 5 مورد هر مورد 50 امتیاز
10- فرزند همسر (شهید، جانباز 50 درصد به بالا و آزاده) هر مورد 50 امتیاز
11- حافظ قرآن کریم هر جزء 15 امتیاز
12- حائز رتبه 1 تا 3 در مسابقه حفظ، مفاهیم، قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه و استان، کشور و بین الملل که در منطقه امتیازی برابر 5 امتیاز، در استان 30 امتیاز، در سطح کشور 50 امتیاز و در سطح بین الملل 60 امتیاز حداکثر 2 گواهی قابل قبول است و نهایتا جمع امتیاز در این مرحله 150 امتیاز خواهد بود.
13- رتبه 1 تا 3 مسابقه فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی دانش آموزان برگزار شده از سوی آموزش و پرورش در سطح منطقه 5 امتیاز، در سطح استان 30 امتیاز، در سطح کشور 50 امتیاز و در سطح بین الملل 60 امتیاز که نهایتا تا 3 گواهی از منطقه قابل قبول است و حداکثر امتیاز در این قسمت 150 خواهد بود.
14- فرزند کارمند رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و بنیاد شهید شاغل در طرح شاهد برای معلمین اشتغال فعلی به ازای هر 6 ساعت تدریس در هفته 20 امتیاز، و اشتغال فعلی عوامل اداری به ازای هر 6 ساعت در هفته 15 امتیاز، برای بازنشتگان تا پایان 96-97 به نسبت 24 ساعت در طرح شاهد هر سال 8 امتیاز و برای بازنشتگان اداری هر سال 10 امتیاز. حداکثر برای پدر و مادر کارمند و فرهنگی شاغل در طرح شاهد 300 امتیاز در نظر گرفته شده است. اعضای اصلی ستاد شاهد و مشاوره استان و منطقه 50 امتیاز
15- دانش آموزان متقاضی ثبت نام در مدرسه شاهد محل تدریس والدین به ازای هر 6 ساعت 25 امتیاز با حداقل 12 ساعت، حداکثر 100 امتیاز در این بند محاسبه خواهد شد.
16- فرزندان کارمندان رسمی آموزش و پرورش شاغل در مدرسه ایثارگران الف: اشتغال فعلی در مدارس ایثارگران معلمین هر 6 ساعت تدریس 8 امتیاز، ب: عوامل اداری 8 امتیاز، ج: سابقه خدمت تمام وقت موظف در مدارس ایثارگران به نسبت 24 ساعت در هفته هر سال 4 امتیاز
17- فرزند فرهنگیان شاغل به تدریس در مدارس مناطق امنیتی 100 امتیاز
18- فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش و بنیاد شهید(شاغل یا بازنشسته) مأمور یا انتقال به ادارات دیگر هر سال سابقه خدمت رسمی یا پیمانی 5 امتیاز که حداکثر سابقه زوج در داین بند 300 امتیاز می باشد.
19- فرزند یا نوه خیر مدرسه ساز حداکثر 120 امتیاز به شرح زیر: الف احداث و ساخت مدرسه 120 امتیاز، اهداء زمین 80 امتیاز، تجهیز مدرسه به نسبت هزینه کرد در مدارس شاهد 50 امتیاز و مدارس غیر شاهد 20 امتیاز
20- امتیاز علمی دانش آموز : معدل دانش آموز ضربدر 15

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش با اطلاع کامل از تمام بندها و زوایای ثبت نام در مدارس شاهد و شرایط ثبت نام مدارس شاهد برای ارائه اطلاعات و راهنمایی های لازم در تمام ساعات شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما دانش آموزان و والدین محترم شما خواهد بود. برای برقراری ارتباط با مشاوران می توانید از طریق تلفن ثابت بدون کدگیری به شماره 9099072943 تماس بگیرید.

برای مطالعه پربازدیدترین مقالات درخت دانش مطالب زیر را جستجو نمایید:
ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم
انتخاب رشته کنکور سراسری
پزشکی بدون کنکور
مدیریت بازرگانی بدون کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام بدون کنکور 97
نحوه انتخاب رشته دانشگاه بدون کنکور
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97
رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اولشماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش موفقیت شما نونهالان ایران عزیز افتخار و سربلندی ماست. (مشاوره تحصیلی تلفنی درخت دانش)
  • nastaran hosaini